5 znakova da trebaš upisat dijete na gimnastiku

• Autor objave:
  • Kategorija objave:Edukacija
Podijeli sa svima!

U ovom članku otkrivam 5 znakova da trebaš upisat svoje dijete na gimnastiku!

Ne možeš ulovit svoje dijete po kući? Stalno skače i leti po sobi, onda je to dobar znak.

No, ima i još znakova i uputa koje nam dijete daje kojima govori da ga treba upisat na gimnastiku!

5 znakova da trebaš upisat dijete na gimnastiku

1. Dijete ti je nespretno

Prvi znak da trebaš upisat dijete na gimnastiku je taj ako je dijete malo nespretno.

To nije ništa negativno. Upravo zato i jest znak da ga trebaš upisat na gimnastiku.

Tamo će razvijat motoričke sposobnosti i učit će se razmišljat i poboljšavat će koordinaciju što će ga dovesti do toga da se bolje snalazi i kontrolira.

Gimnasika je od velike koristi za popravljanje stanja. Mnoge je ljude “popravila”. Ne idu na gimnastiku samo talentirana i jaka djeca. Idu oni kojima to može biti od koristi prije svega za zdravlje, a može biti na korist svakome!

2. Ne snalazi se u prostoru

Drugi je znak loša koordinacija.

Koordinacija je vrlo važna u gimnastici i od početka se vježba i uči biti koordiniran.

I nema boljeg mjesta gdje se može razviti koordinacija nego na gimnastici.

A koordinacija je od velike koristi kako i u svakom drugom sportu tako i u svakodnevnom životu.

Kako bi pomogao svom djetetu da se bolje snalazi i kasnije bolje razmišlja, gimnastikom ćeš napravit najveću uslugu!

3. Energično je i razigrano

Treći znak, poprilično logičan je taj da je dijete energično.

Da se voli igrat i trčat posvuda.

Mene su moji roditelji upravo zbog ovoga upisali na gimnastiku. Jer sam bio živahan i skako posvuda.

Trebali su neki način i mjesto gdje ću potrošit tu svoju energiju i gimnastika je bila, i još uvijek je savršena za to.

Zato, ako ništa, pošalji svoje dijete neka korisno potroši i uloži tu energiju koju ima na gimnastiku!

4. Ima snage

Četvrti, veliki znak da tvoje dijete treba ići na gimnastiku je da ima snage.

Ako radi sklekove, zgibove, trbušnjake, nosi teške stvari, onda je vrlo jak, a to će mu pomoći i u gimnastici!

Naravno, na gimnastici će dodatno razvijati i povećavati tu snagu, no što je bolji temelj, bolje će i brže napredovati.

Jer u gimnastici je potrebna velika snaga i time će puno brže napredovati!

5. Radi kolutove gdje god stigne

Na kraju, ako tvoje dijete radi kolutove po kući i gdje god stigne, to je glasan znak da ga trebaš upisat na gimnastiku!

Ja sam također kao dijete skakao po krevetu, po kauču, s kauča na kauč, skakao kolutove i salta na krevetu i tako više nije moglo…

Moji su me roditelji upisali na gimnastiku i to se pokazalo kao pun pogodak.

Tamo sam imao priliku radit sve to što sam radio i htio radit u kući.

Omogući svom djetetu da skače i korisno ulaže svoju energiju!

VIDEO

Pogledaj video u kojem govorim o 5 razloga zašto bi trebao upisat dijete na gimnastiku:

ZAKLJUČAK

Dijete daje jasne i glasne znakove da bi ga trebao upisati na gimnastiku.

Neki od najglasnijih znakova su:

• nespretnost
  • razigranost
  • snaga
  • živahnost

Ako tvoje dijete ima i pokazuje neke od ovih karakteristika i ponašanja, dovedi ga na gimnastiku, nećeš pogriješiti!

OVDJE pročitaj 5 znakova koji govore da je tvoje dijete talentirano za gimnastiku!